Usuwanie wgnieceń

usuwanie wgnieceń Piaseczno

Wgniecenia, którym nie towarzyszy uszkodzenie lakieru w postaci odprysków czy pęknięć stanowią przede wszystkim defekt estetyczny. W zdecydowanej większości przypadków nie mają przełożenia na trwałość powłoki lakierniczej czy też zwiększone ryzyko wystąpienia korozji w miejscu wgniecenia. Niemniej jednak, kierowcy którym zależy na prezencji i estetyce pojazdu często zastanawiają się, jak usunąć wgniecenie w sposób skuteczny i bezpieczny. 

Usuwanie wgnieceń – Technologia Smart Repair 

Jako marka specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości usług car detailingu od lat pomagamy kierowcom w nierównej walce z wgnieceniami w karoserii. Drobne uszkodzenia karoserii są najczęściej powodowane przez uderzenia drzwi na parkingach, spadające kasztany czy orzechy oraz gradobicia. Do większych uszkodzeń dochodzi podczas drobnych kolizji i aktów wandalizmu. We wszystkich przypadkach, jeśli wgniecenie nie spowodowało uszczerbku na lakierze możemy je usunąć bez lakierowania. 

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania to jedna z usług, które realizujemy korzystając z zalet technologii Smart Repair czyli technologii szybkich napraw estetycznych. 

Zalety szybkich napraw estetycznych w przypadku usuwania wgnieceń 

Usuwanie wgnieceń tradycyjnymi metodami blacharskimi generuje konieczność lakierowania i szpachlowania elementów, co znacząco wysłużą czas naprawy i ma negatywny wpływ na grubość powłoki lakierniczej – w miejscu szpachlowania powłoka lakiernicza jest grubsza od oryginalnej, co może wpływać na cenę samochodu przy jego sprzedaży. Opracowana w USA technologia usuwania wgnieceń PDR (Paintless Dent Repair) umożliwia bezinwazyjną naprawę, podczas której nie szpachlujemy i nie malujemy naprawianego elementu. 

Zaliczana do technologii Smart Repair metoda PDR bardzo dobrze sprawdza się w przypadku niewielkich wgnieceń, jak również większych uszkodzeń. W sytuacji, w której wgnieceniu towarzyszy uszkodzenie lakieru polecamy przeprowadzenie pełnej naprawy lakierniczej. Będzie ona miała wpływ na wartość samochodu, ale pozwoli na uniknięcie problemów z korodowaniem elementu. 

Usuwanie wgnieceń – Piaseczno 

Kierowców zainteresowanych bezinwazyjnym usuwaniem wgnieceń zachęcamy do skorzystania z oferty marki BEST4CARS. Siedzibą naszego warsztatu jest Konstancin-Jeziorna. Pozytywne rekomendacje zadowolonych klientów, dostęp do najnowocześniejszych technologii naprawy oraz dogodna lokalizacja warsztatu przyciągają do nas Klientów z terenu całego miasta, jak i miast ościennych. Do współpracy zachęcamy Piaseczno, Warszawę, Otwock. 

Oferujemy usuwanie wgnieceń przy pomocy technologii Smart Repair oraz tradycyjnych usług blacharsko-lakierniczych. Posiadamy w pełni wyposażony warsztat blacharski i lakierniczy, co pozwala nam na profesjonalną realizację usługi niezależnie od niezbędnego zakresu prac naprawczych.