Renowacja tapicerki skórzanej

Renowacja tapicerki skórzanej

Renowacja tapicerki skórzanej to specjalistyczna usługa, której celem jest poprawa estetyki komponentów tapicerowanych. Stosując odpowiednio dobrane techniki regeneracji i renowacji skóry możemy z powodzeniem pozbyć się przetarć, niewielkich pęknięć, przebarwień oraz uporczywych plam. Co ciekawe, po renowacji tapicerka odzyskuje nie tylko fabryczny kolor skóry i naturalny połysk, ale również sprężystość, dzięki czemu jest mniej podatna na uszkodzenia mechaniczne i bardziej przyjemna w dotyku. 

Na czym polega renowacja tapicerki skórzanej?

Usługa polega na przywróceniu oryginalnej barwy i likwidacji niewielkich pęknięć występujących na fotelach oraz pozostałych elementach tapicerowanych w samochodzie. Warto bowiem pamiętać, że regeneracji możemy poddać każdy skórzany element, a więc nie tylko fotel kierowcy i pasażera czy kanapę z tyłu. Usługa dotyczy również: boczków, podłokietników, słupków oraz kierownicy. 

Podczas renowacji na skórzane powierzchnie nanosimy profesjonalny pigment, który dopieramy do fabrycznego koloru skóry. To pozwala nam odtworzyć utracony koloryt, jednocześnie niwelując przebarwienia. Usługę dopełnia pastowanie regenerowanych komponentów. Pracujemy z profesjonalnymi preparatami renomowanych producentów, co daje nam bardzo dużą swobodę w zakresie efektu finalnego – poziom połysku można dostosować do indywidualnych wymagań klienta.

Usługa realizowana w technologii Smart Repair 

Przy regeneracji i renowacji tapicerki skórzanej wykorzystujemy technologię Smart Repair czyli szybkich napraw estetycznych. Technologia Smart Repair pozwala na uzyskanie bardzo dobrego efektu wizualnego przy jednoczesnej optymalizacji kosztów i czasu naprawy. Co ważne, w technologii Smart Repair liczy się nie tylko olśniewający efekt finalny zabiegu, ale również jego trwałość. Co to oznacza? Prawidłowo zregenerowana tapicerka skórzana zachowa walory funkcjonalne i estetyczne przez długi czas. 

Renowacja tapicerki skórzanej – Warszawa i okolica 

Kierowców zainteresowanych poprawą estetyki tapicerki skórzanej zachęcamy do skorzystania z usług marki BEST4CARS. Jako doświadczony dostawca usług car detailingu od lat z sukcesami regenerujemy tapicerki skórzane w samochodach osobowych różnych marek, modeli i roczników. To pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości i osiągać bardzo dobre lub dobre efekty nawet w przypadku intensywnie eksploatowanych komponentów.

Serwis BEST4CARS działa na terenie Konstancina-Jeziorny. Jednak dzięki pozytywnym rekomendacjom zadowolonych klientów oraz dogodnej lokalizacji serwisu jesteśmy często wybierani przez kierowców z miasta Warszawa oraz miast ościennych. Mamy nadzieję, że Ty również zdecydujesz się dołączyć do grona naszych Klientów. Nasza oferta obejmuje również m.in. blacharstwo, lakiernictwo oraz przygotowanie samochodu do sprzedaży.