Przygotowanie samochodu do sprzedaży

przygotowanie samochodu do sprzedaży

Twój pojazd może być w nienagannym stanie technicznym, jednak to stan wizualny odegra znaczącą rolę w procesie sprzedaży. Dlatego dla Klientów panujących samodzielną sprzedaż pojazdu lub pozostawienie samochodu w rozliczeniu oferujemy unikalną usługę z zakresu car detailingu polegającą na przygotowaniu samochodu do sprzedaży. 

W miarę możliwości wszelkie naprawy realizowane w ramach usługi wykonujemy w technologii Smart Repair czyli szybkich napraw estetycznych. Technologia Smart Repair pozwala na optymalizację kosztów i czasu naprawy względem tradycyjnych metod. W ten sposób możemy podnieść wartość Twojego samochodu, jednocześnie nie narażając Cię na wysokie wydatki związane z jego naprawą. 

Co obejmuje przygotowanie samochodu do sprzedaży? 

Zakres usługi każdorazowo ustalamy indywidualnie z Klientem w zależności do stanu wizualnego samochodu oraz przewidywanego na ten cel budżetu. Oferta obejmuje:

Specjalizujemy się również w kompleksowym myciu i czyszczeniu pojazdów. Usuwamy z wnętrza nieprzyjemne zapachy, czyścimy uporczywe plamy. W przypadku bardziej znacznych uszkodzeń karoserii oferujemy pełną naprawę blacharsko-lakierniczą. 

Skąd pomysł na tę nietypową usługę?

Marka BEST4CARS od lat z sukcesami zajmuje się przygotowaniem pojazdów do zwrotu po okresie leasingu. Na potrzeby Klientów biznesowych wykonujemy szereg napraw, dzięki którym leasingobiorca nie musi się obawiać obciążenia przez leasingodawcę dodatkowymi kosztami wynikającymi z ponad normatywnego zużycia pojazdów. Z czasem naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie przygotowywania samochodów flotowych do zwrotu postanowiliśmy przekuć na nową usługę – przygotowanie samochodu do sprzedaży. 

Wiemy, jakimi kategoriami oceniają pojazdy nabywcy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest odbiór wizualny pojazdu, dlatego każdy powierzany nam samochód przygotowujemy w taki sposób, aby był jak najbardziej atrakcyjny dla potencjalnego kupującego. 

Usługi wykonujemy w naszym Serwisie działającym na terenie Konstancina-Jeziorny. Do współpracy zapraszamy kierowców z całej okolicy. Do sprzedaży przygotowujemy samochody osobowe i dostawcze, pojazdy osób prywatnych oraz samochody flotowe. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.