Polerowanie lamp

polerowanie lamp

Klosze reflektorów przednich i lamp tylnych wykonane są z materiału podatnego na zarysowania i zmatowienia. Matowy reflektor nie jest wyłącznie problemem estetyki czy prezencji pojazdu. Ze względu na ograniczoną emisję światła może stanowić zagrożenie zarówno dla kierowców i pasażerów, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. W skrajnych przypadkach matowy reflektor może być przyczyną niezaliczenia badania technicznego. 

Polerowanie lamp i reflektorów to usługa, dzięki której możemy zwiększyć bezpieczeństwo naszego pojazdu, jednocześnie podnosząc jego estetykę oraz wartość w oczach potencjalnego kupca. Co ważne, usługa nie wymaga demontażu lamp czy reflektorów. Dzięki temu można ją bezpiecznie wykonać w każdym pojeździe, niezależnie od marki, modelu czy roku produkcji samochodu. 

Na czym polega polerowanie lamp i reflektorów?

Polerowanie lamp, podobnie jak polerowanie reflektorów to usługi realizowane przy pomocy technologii Smart Repair czyli szybkich napraw estetycznych. Technologia Smart Repair pozwala zoptymalizować koszty i czas naprawy. W przypadku regeneracji i polerowania lamp i reflektorów usługi polegają na maszynowym wyrównywaniu powierzchni. Proces ten usuwa z kloszy wszelkie uszkodzenia ograniczające ich przejrzystość, w rezultacie zwiększając zasięg działania punktu oświetleniowego. 

Samo polerowanie to za mało, aby cieszyć się efektem nieskazitelnie gładkich i przejrzystych reflektorów przez długi czas. Dlatego w celu utrzymania spowolnienia procesu degradacji lamp po renowacji klosze zabezpieczamy specjalną powłoką, która chroni materiał przed promieniowaniem UV. 

Czy polerowanie lamp stanowi alternatywę dla ich wymiany?

Kiedy zasięg działania reflektorów przednich jest tak ograniczony, że stwarza to zagrożenie dla kierującego pojazdem oraz uczestników ruchu drogowego ekspert przeprowadzający badanie techniczne pojazdu może wydać opinię negatywną i zalecić wymianę reflektorów. Wymiana reflektorów i lamp tylnych w używanym samochodzie to wysoki koszt. Dlatego zanim zdecydujemy się na nowe lampy, warto oddać klosze do renowacji. 

Polerowanie lamp i reflektorów pozwala uzyskać bardzo dobre wyniki, przy jednoczesnej dużej oszczędności pieniędzy. Dodatkowo usługa oferowana przez markę BEST4CARS nie wymaga uprzedniego demontażu kloszy, co znacząco ułatwia i przyspiesza cały proces. 

Polerowanie lamp i reflektorów – Warszawa 

Kierowców zainteresowanych poprawą komfortu i bezpieczeństwa jazdy, jak również estetyki swojego pojazdu zapraszamy do skorzystania z usług polerowanie lamp i polerowanie reflektorów. Wszystkie usługi związane z regeneracją kloszy świadczymy w warsztacie działającym na terenie Konstancina-Jeziorny. Liczne rekomendacje zadowolonych klientów, wysoka jakość świadczonych usług oraz bardzo dobre skomunikowanie z miastami ościennymi sprawia, że jesteśmy lokalnym liderem regeneracji lamp. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy kierowców z miast Warszawa, Piaseczno, Otwock i okolic. Nasza oferta obejmuje również m.in. naprawy bezgotówkowe i pranie tapicerki.