Naprawy smart

USUWANIE WGNIECEŃ BEZ LAKIEROWANIA 

Wgniecenia w karoserii to zmora niemal wszystkich kierowców. Drobne uszkodzenia karoserii spowodowane są najczęściej przez uderzenia drzwi na parkingach lub spadających kasztanów, orzechów czy gradobicia. Większe uszkodzenia powstają podczas drobnych kolizji czy aktów wandalizmu. Powstała w USA technologia usuwania wgnieceń PDR – Paintless Dent Repair umożliwia naprawę bezinwazyjną bez konieczności lakierowania, szpachlowania i wymiany elementów. Jest znacznie szybsza i tańsza niż w przypadku tradycyjnych napraw lakierniczych, a co najważniejsze – bezinwazyjna. Każda pełna naprawa lakiernicza obniża wartość auta. Dzięki technologii PDR lakier pozostaje w stanie oryginalnym co ma bardzo istotne znaczenie przy sprzedaży samochodu.

RENOWACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ

Jeżeli skóra w samochodzie nie wygląda jak nowa, posiada przetarcia, przebarwienia czy plamy możemy przeprowadzić jej renowację. Usługa polega na przywróceniu oryginalnej barwy i likwidacji niewielkich pęknięć. Podczas renowacji tapicerki skórzanej nanoszony jest profesjonalny pigment precyzyjnie dobrany do fabrycznego koloru skóry. Poziom połysku można dostosować do indywidualnych wymagań klienta. Renowacji możemy poddać wszystkie rodzaje skóry elementów wnętrza samochodu takich jak: fotele, boczki, podłokietniki, słupki czy kierownica. Usługa renowacji tapicerki skórzanej to proces trwający zaledwie kilkadziesiąt minut a jakość powłoki na skórze po renowacji jest porównywalna z jakością nowej skóry.

POLEROWANIE REFLEKTORÓW

Klosze reflektorów przednich i lamp tylnych wykonane są z materiału podatnego na zarysowania i zmatowienia. Regeneracja reflektorów polega na wyrównaniu powierzchni poprzez maszynowe polerowanie. Proces ten usuwa wszelkie uszkodzenia ograniczające przejrzystość reflektora. Po renowacji reflektory zabezpieczane są powłoką zabezpieczającą przed promieniowaniem UV. Naprawa wykonywana jest bez konieczności demontażu lamp. Wypolerowane reflektory zwiększą komfort Twoich podróży i bezpieczeństwo na drodze.