Likwidacja szkód komunikacyjnych

naprawy bezgotówkowe Piaseczno

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Bezpłatna wycena uszkodzeń.

 

  • Jeśli miałeś wypadek lub niewielką kolizję pomożemy Ci bezboleśnie przejść przez proces likwidacji szkody.
  • Świadczymy profesjonalne usługi blacharsko-lakiernicze wszystkich marek i modeli pojazdów.
  • Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo w każdej sytuacji.
  • Zgłosimy za Ciebie szkodę.
  • Dokonamy wszelkich ustaleń z ubezpieczycielem.
  • Przygotujemy kosztorys.
  • Zamówimy potrzebne części i materiały.
  • Naprawimy samochód zgodnie z procedurą przewidzianą przez producenta Twojego auta.

 

Rozliczamy szkody z ubezpieczycielami Bezgotówkowo.

 

Jeśli Ubezpieczyciel zaproponował Ci wypłatę gotówki i chcesz na własną rękę naprawić samochód, skontaktuj się z nami i skonsultuj propozycję towarzystwa ubezpieczeniowego.

Pamiętaj,że ubezpieczyciele często zaniżają wartości szkód. Zweryfikujemy dla Ciebie wycenę, dokonamy oględzin uszkodzeń i zaproponujemy najlepszy sposób ich usunięcia, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Jeśli doszło do kolizji, jako poszkodowany możesz domagać się od ubezpieczyciela odszkodowania za zniszczenie pojazdu. Istnieją dwa sposoby likwidacji szkody, w zależności od wielkości uszkodzeń.

Jeśli samochód nadaje się do naprawy, ubezpieczyciel powinien pokryć koszty naprawy. Jeśli jednak, pojazd jest tak mocno uszkodzony, że naprawa jest nieopłacalna lub w ogóle niemożliwa, ubezpieczyciel stwierdza szkodę całkowitą, a poszkodowanemu należy się odszkodowanie, które będzie stanowiło różnicę pomiędzy wartością pojazdu na dzień szkody a wartością pozostałości.

Ubezpieczyciel jest zobowiązany pokryć wszelkie szkody, które są wynikiem stłuczki, zatem jako poszkodowany możesz domagać się zwrotu kosztów wynajmu samochodu zastępczego, holowania samochodu oraz zwrotu kosztów innych rzeczy uszkodzonych na skutek kolizji.

LIKWIDUJEMY SZKODY Z AC I OC
WSZYSTKICH TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

Naprawy bezgotówkowe – Piaseczno 

Jako profesjonalny warsztat blacharsko-lakierniczy podejmujemy się usuwania szkód komunikacyjnych w pojazdach wszystkich marek, modeli i roczników. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala nam oferować naprawy bezgotówkowe w przypadku ofiar i sprawców zdarzeń drogowych. 

Siedzibą Serwisu BEST4CARS jest Konstancin-Jeziorna. Rekomendacje zadowolonych klientów, wysoka jakość świadczonych usług oraz możliwość zlecenia bezgotówkowej naprawy z AC i OC wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych czyni z nas atrakcyjnego partnera dla kierowców z całego regionu. Do współpracy w sposób szczególny zapraszamy kierowców z terenu miasta Piaseczno, a także kierowców z Warszawy czy Otwocka. Obsługujemy samochody prywatne i flotowe, każdorazowo dbając o wysoki standard realizowanych usług naprawczych.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu oferowanych napraw bezgotówkowych zapraszamy do kontaktu. Nasi Specjaliści pomogą w zgłoszeniu szkody i dopełnieniu wszelkich formalności.